czwartek, 26 stycznia 2012

26 styczeń 2012


Śmierć podobna jest do barmana, który potrafi sporządzić wszystkie, nawet najbardziej egzotyczne drinki, z wyjątkiem piwa z maluszkiem czy podwójnej wódki.Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym.


Jak człowiek dobrze się zemści, to i upokorzenie mniej boli.


Staram się zapomnieć, rany polewam tanim winem.


Najlepiej jest znaleźć osobę która kocha cię dokładnie taką, jaką jesteś. Czy w dobrym czy złym nastroju, wyglądającą dobrze czy kiepsko, czy co tam jeszcze, ta właściwa osoba zawsze będzie uważać ciebie za ósmy cud świata. Z taką osobą warto się trzymać.


Demon seksu tylko tyle że z Wieliczki


Dobijacie mnie Wy mężczyźni.Spróbuj być czasem kobietą, dobra? Spróbuj poleżeć sobie na tej mokrej plamie na prześcieradle, spróbuj iść do ubikacji w środku nocy i usiąść w tej zimnej wodzie, ponieważ facet zostawił podniesioną deskę. Małe nurkowanko o północy. Pewnie toaleta też nie jest spłukana, bo mężczyźni myślą, że o drugiej w nocy zjawia się Urynowa Wróżka i robi porządek, no i siedzisz głęboko w szynach ...


Leże i nie wierze. Wino płynie w mojej krwi samotnymi kieliszkami.


nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach. jeśli najdzie mnie ochota, nie dopnę ostatniego guzika w tak skąpej bluzce i upiję się do cna. nie pogardzę też głośnymi napadami histerii i piciem wina w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem.


W mózgu kobiety jest taka mała komórka która potrafi pomieścić tysiące par butów.


Kochaj bliźniego swego! A jeśli jest wysoki, przystojny i odrobinę niebezpieczny, nie będzie to chyba takie trudne?


I jak będziesz miała lat 70 i spotkasz jego...to także uwierzysz, że masz doskonały balkonik geriatryczny i że nigdy nie spotkał kobiety, która by z taką gracją się za jego pomocą poruszała... Czy zatem przez całe życie pozostajemy małymi dziewczynkami , które nigdy nie staną się odporne na piękne, czarowne bajki... 


Czasami, kiedy patrzę na swoje dzieci, mówię do siebie: Lillian, powinnaś była pozostać dziewicą.


 Dziwna baba, nie uważasz Julciu? Zamiast się cieszyć, że stary poszedł truć tyłek innej, ona go opłakuje. Ja tam bym po swoim jednej łzy nie wylała. Powiedziałabym tak: chcesz odmiany, to zmiataj, gdzie cię serce woła,bo na oko widać, że do mnie nie dorosłeś! Ja jestem fajna kobitka, zaradna, umiem ugotować, uszyć, zarabiam pieniądze i dam sobie radę. - Pani umie szyć ? - zainteresowała się Julia. - Nie umiem, ale tak się mówi. Bo, widzisz, najgorzej, jak kobieta zaczyna szukać winy w sobie, zamiast przepędzić chłopa precz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz